Anasayfa Haberler Bu süper yatta parti hiçbir zaman bitmiyor

Bu süper yatta parti hiçbir zaman bitmiyor

0 465

Daha önce katıldığınız yat partilerini unutun. Bu tasarım harikası süper yatta parti hiçbir zaman bitmiyor. Üstelik dünyada yalnızca sayılı insanın sahip olabileceği süper yatın sunduğu olanaklar, 5 yıldızlı otellerinkinden farksız. Dış görünüşü itibarıyla süper otomobilleri andıran Xhibitionist adlı süper yat, dizel-elektrik bir hibrit sistemle çalışıyor. Motora güç veren piller süper hızlı şarj olduğu için, yat saatler süren kesintisiz bir yolculuk deneyimi yaşatıyor. 70 metre boyundaki yatın yolcu kapasitesi tam 600 kişi.
Düzenlenecek organizasyonların temasına göre Xhibitionist ’e farklı kullanım modları eklenmiş. Örneğin “misafir” modunda Steinway piyano eşliğinde şık bir restorana dönüşürken; “galeri” modunda birbirinden lüks otomobil veya farklı araçlara ev sahipliği yapan bir galeriye dönüşüyor. “Parti” modunda ortaya çıkan disko alanı, içki köşesi, kumarhane gibi bölümler ise partinin sabaha kadar süreceğini müjdeliyor.
Süper yatın güverte kısmında, aynı anda üç helikopterin barınabileceği bir pist bulunuyor. Helikopter pisti aynı zamanda açık hava konser alanı görevi de görüyor. Nedship imzalı Xhibitionist ’in henüz konsept tasarım aşamasında olduğunu hatırlatalım. Yapımı tamamlandığında muhtemelen “dünyanın bilmem kaçıncı zengini” ünvanına sahip biri tarafından satın alınacağını tahmin etmek zor değil.

YORUM BULUNMUYOR

Yanıtla